Tüm Masözleri görmek için tıkla 

İstanbul profesyonel masaj terapistlerini sizler için tanıtıyoruz herkesin gönül rahatlığı ile bu hizmetlerden yararlanmasını sağlıyoruz. Masöz onkoloji ve kanser hastalıkları tedavilerinde kullanılmak üzere hijyen standardına uygun alanda masaj terapisi yapılmaktadır. Onkoloji masajı da hastalar için çeşitli donanımlı yerlerde yapılmaktadır . Faydası yüksek ve rahatlatıcı masaj türüdür. Kemoterapiye maruz kalan hastalarda bulantı, halsizlik ve kusma gibi belirtileri azaltır. Bu tür masajlar da doktor tarafından düzenli takip ve kontrol gerçekleşir. Masaj çeşitleri arasından seçilecek olan masajın hasta ve tedavisi ile uyumlu olması da gerekmektedir.

Masöz profilleri hareket eksikliğini giderme amacıyla masaj terapisi yapmaktadır. Hareketsizlik ve kas yıpranma sorunlarına çare bulma konusunda refleksoloji masajı yapılmalıdır. Oluşacak olan hastalıkları önleme konusunda da düzenli devam etme koşuluyla refleksoloji masajı yaptırılabilir. Strese neden olan hormon seviyesinde de önemli bir düşüşün yaşanmasına masaj faydalı bir uygulama ve tedavi yöntemi olarak yapılmaktadır.

M.E.B Sertifikalı Masöz Uzmanlar

İstanbul evde masaj terapistler ile zaman içinde masaja devam ederek yeni seanslar da uygun ücretlerle alınmaktadır. Düzenli olarak masaj yaptıran kişilerde uyku kalitesi ve düzeni oluşmaktadır. Motor ve kontrol mekanizması konusunda da kararlı bir kişilik oluşumu gerçekleşir. Kişisel becerilerin gelişmesinde ve kullanılmasında masaj terapisinin etkisi büyüktür. Masajın insan zihninde de gelişimleri desteklediği görülmüştür. Duygusal ve matematiksel zeka üzerinde de faydası bulunur.

Masözlerden masaj hizmeti özellikle kış mevsiminde daha çok sayıda kişi tarafından masaj hizmeti için tercih edilmektedir. Kişi masaj ile birlikte daha fazla terleme oranına sahip olarak özellikle kış aylarında üre ve ürik asidin kolayca  dışarı atılımını sağlamaktadır. Deri üzerinde masaj yapılması ile vücutta yer alan hücrelerin beslenmesi sağlanır. Kalın bağırsak üzerinde de etkili olan masaj türüdür. Damar ile ilgili hastalığı bulunan kişilere de uygulanmaması gerekmektedir. Kanda pıhtı atma riski taşıması nedeniyle bu tür rahatsızlıklardan medikal masaj uygulanmaz.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir